27 tétel
Feltöltve: 2023. aug. 22. 21:14
14.000 HUF
39.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 14:51
28.000 HUF
78.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
38.000 HUF
106.21 USD
HÚSVÉTI AKCIÓ! :) Pénzverdés ezüst kupa / kehely (20,5 cm)
KIHAGYHATALAN, HÚSVÉT VÁRÓ AKCIÓS ÁR!! :)
Feltöltve: 2024. febr. 13. 19:17
50.000 HUF
139.75 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
279.23 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 13:50
120.000 HUF
335.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 20:26
299.000 HUF
835.73 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:27
419.000 HUF
1,171.14 USD
Nasser Péter Attila ezüst vándordíj, Auschwitzban meggyilkolt gyermek emlékére
A VILÁGON EGYEDÜLÁLLÓ EZÜST TÁRGY
1.100.000 HUF
3,074.60 USD
rusztikus vintage
macskapár
beszédes bronz
royal balmoral
fehér bőr kesztyű
mail art
kék zafír arany
kender fésű
régi vászon festmény
angyal csomag
retro karácsonyfadísz óra
polgáry géza
kerámia ungvár
zsolnay porcelán alapmázas
nádazott ülőgarnitúra
alföldi porcelán tányérok saturnus
miske
zsámoly puff ülőke lábtartó
szövet naptár
balatoni plexi hajó
bőr fülbevaló
csoki télapó
csehszlovák karácsonyfa dísz
üvegreszelő
cs erdős