28 tétel
Feltöltve: 2023. aug. 22. 21:14
14.000 HUF
38.92 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:51
28.000 HUF
77.84 USD
Feltöltve: 2024. jan. 24. 15:07
38.000 HUF
105.64 USD
HÚSVÉTI AKCIÓ! :) Pénzverdés ezüst kupa / kehely (20,5 cm)
KIHAGYHATALAN, HÚSVÉT VÁRÓ AKCIÓS ÁR!! :)
Feltöltve: 2024. febr. 13. 19:17
50.000 HUF
139.00 USD
KÜLÖNLEGES FORMÁJÚ EZÜST SERLEG, KUPA, NÉMET, 1886 utáni!
Félhold, korona és magyar behozatali fémjelzéssel
99.900 HUF
277.72 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 13:50
120.000 HUF
333.60 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:34
299.000 HUF
831.21 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 17:27
419.000 HUF
1,164.81 USD
Nasser Péter Attila ezüst vándordíj, Auschwitzban meggyilkolt gyermek emlékére
A VILÁGON EGYEDÜLÁLLÓ EZÜST TÁRGY
1.100.000 HUF
3,057.98 USD
antik kínai váza
tibai takáts
ovális keretben
zenélő forgó
simon ferenc
clauder
ifor
ékszertartó kéz
korall ezüst medál
borotva penge
art deco poharak
zsolnay madárpár
zemek
gyerek arany
tálaló edény
lovas falikút
hollóházi mokkás csésze
német balerina
loft asztali lámpa
kovácsoltvas kerti bútor
szv
borotva készlet
antik konyhai mérleg
bécsi fotel
szili török