13 tétel
Royal Dulton, Monica, hibátlan, kézzel festett, jelzett, porcelán szobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
46.670 HUF
130.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 22:27
6.500 HUF
18.12 USD
Eladva: 2024. febr. 20. 11:47
Feltöltve: 2024. febr. 07. 10:24
85.000 HUF
237.00 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 11:41
24.370 HUF
67.95 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 09:54
4.500 HUF
12.55 USD
porcelán lányok
jankay tibor
lisztes doboz
angel
pannon
veres miklós
karácsony gömb
norvégia
varjasi
restaurálandó
bayonet
hont
felsmann tamás
antik kézitükör
antik nyuszi
chesterfield ülőgarnitúra
felhúzó kulcs
jános kalmár
ring
csernobil
miniatűrök
ezüst kézitükör
karácsonyfadísz csillag
smaragd karkötő
faragott kereszt