14 tétel
Royal Dulton, Monica, hibátlan, kézzel festett, jelzett, porcelán szobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
37.336 HUF
101.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 11:41
24.370 HUF
66.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 22:27
6.500 HUF
17.68 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 09:54
4.500 HUF
12.24 USD
Eladva: 2024. febr. 11. 17:34
Eladva: 2024. febr. 20. 11:47
Feltöltve: 2024. febr. 07. 10:24
125.000 HUF
339.95 USD
neoton
magyar sisak
pető csenge
ac dc
hollóházi busó
zsolnay gerezdes váza
ungvári
nagy csillár
beregi
kerti székek
copf szekrény
karácsonyi dísz
20 heller
aranyozott ezüst karkötő
katonai távcső
ázsiai szekrény
1992 1000 forint
tamási áron
józsa judit
udvari
pálfy julianna
régi ezüst fülbevaló
menetrendi
japán kerámia
platina gyűrű