A Kikötő olajfestmény vászonra festve 2016 ban árverési darab Stockholmban
Item details
Listed: April 04, 2024 |
Item code: 1808254 |
Views: 17 |
Watchers: 3 |
Offers: 0 offers |
Seller
Garancia100 (2825)
Tolna county
Verified user
Positive feedback: 100%
Last login: Today, 14:22
Member since: February 22, 2016
Why do buyers choose Galeria Savaria?
Learn more about the actions to make our online marketplace more secure and convenient. Details
Subject: | landscape |
Technique: | oil |
Painting surface: | canvas |
Largest size: | medium (up to 80 cm) |
Signature: | signed |
Condition: | flawless |
Originality: | original |
A "Kikötő" című olajfestmény vászonra festve, mely megmaradt kitűnő állapotban. Az elmondások szerint Stockholmban 2016-ban egy aukción 375-ös számon vett részt, 152 ezer svéd korona volt a kikiáltási ára. a kép hagyatékból került hozzám. a saját tulajdonomat képezi.
Mérete: 76 x 66 cm
Az olajfestmény jó állapotú keretben van, azonnal falra akasztható.
If you have any questions, ask the seller.