Astérix - francia porcelán gyerektányér
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 10. |
Termékkód: 5757272 |
Megtekintések: 76 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
Poly (2748)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 19:12
Regisztráció: 2018. január 24.
Terméktípus: | tál, tányér |
Készítő, márka: | egyéb francia porcelán |
Kor: | 2000- |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Francia porcelán gyerektányér - Astérix. Átmérője 19.5 cm. Mosogatógépbe tehető. Sérülése nincs.
Személyes átvételre a XV. kerületben van lehetőség.
Szállítási módok: Foxpost automata, posta - az aktuális díjszabás szerint.
A csomagolásra teljes garanciát vállalok.
MPL automatába nem szállítok. Megértését köszönöm.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest XV. |
Postázás | 2640 HUF |
Foxpost - csomagautomata | 1499 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
farsang kaspó
haját fonó
kurd szőnyeg
zsolnay búzavirág mintás bonbonier
akciófigurák
nybro
ón karácsonyfadísz
50000 líra
porcelán tányérkészletek
bényi lászló virágcsendélet
agár wood
csésze eozin
borgonovo
zsolnay aranyszegélyű
csicsery
pearsall
corall ékszer
villeroy ritkaság
alt wien victoria
fehérarany opál
népi ruhák
kínai lakk falikép
aranyozott tányérok
folon
kakasos festmény