5 tétel
art deco medál
a lange söhne
pillangó bross
capodimonte váza
csernobil
100forint
leszerelő
kender vászon
100 forint 1975
monostori
chawan
tardosi
innsbruck
falióra mutató
faragott gyertyatartó
nyírfa
indián baba
marshall
herendi virágmintás
ülés
kucs béla
üveg étkészlet
petróleum lámpa mini
kőolaj
aranyozott készlet