2 tétel
empire asztali lámpa
retro halacska
ezüst 1kg
zsolnay gazder antal
üdítős üvegek
máriaradna
kártyanaptár 1969
türkmén tekke szőnyeg
arany fényképtartós
kuczora
csendélet porcelán
alföldi porcelán mártásos
hullámos talpú
zsolnay pehm
perla gyöngy
régi vászon festmény
lackó
aranyozott tányérok
hattyús kép
kerámiák butella
szecessziós hölgy
bonnie tyler
kanóc
kolozsváry pál
hollóházi deco