1 tétel
ezüst figurális asztalközép
20 lei
britney spears
salvador dali litográfia
kerámia csempe
gyöngyház berakásos
zsolnay kövön ülő
perlrott csaba vilmos
jelenetes étkészlet
lisszabon
danish
toll tartó
wechsler
miniatűr váza
cd állvány
vászonruha
használati utasítás
aranyozott evőeszközkészlet
costa rica
sinkó váza
lengyel bögre
kínáló tál füles
herendi áttört kínáló
körmöcbánya falitányér
aranyozott bavaria