16 tétel
szerafinit
országúti
varsányi
tus akvarell
cica simogató
zsolnay kígyó
hummel kéményseprő
zafír ezüst
erdei viktor
eozin gerezdes váza
női cipő 42
antant szíj
ezüst gyűrű nagyméretű
szegedi zoltán
fotó keretben
miklós istván
régi képregény
lepke gyűjtemény
ezüst levélbontó kés
tintatartó üveg
női válltáska
szaszvaros
gomba dísz
törpés bögre
női papucs