2 tétel
100 svájci frank
flóra váza
angolra
1945 penny
maki
intarziás bútor szekrény
krt
herendi ra
porcelán alkotás
hz
forgalmi sor 2023
akt kelemen
alt wien tej kiöntő
cseh leány
horthy 5 peng 1939
ritka festett karácsonyfadísz
katzhütte szobor
ghom selyem szőnyeg
csehszlovák kínáló tál
csók istván rézkarcok
bronz l
volksbank
köztisztasági
retro csehüveg váza
21db karácsonyfadísz