75 éves a forint
szász endre cukortartó
aranyozott tányérok
akvamarin köves ezüst gyűrű
üveg képek
szentképek imakönyvbe
ékszerek vegyesen
az égig erő fa
égig erő fa 2000
lancel
barett sapka jelvény
altrochlau
dovbysh
afgán kézi szőnyeg
fém kéz
varró lány
bőrszandál
moszkvai olimpiai
gorka jelzett
jelzett réz tál
állampolgársági bizonyítvány
piros köves ezüst ékszer
húsvéti kerámia
lánchíd iii
b pengő unc