7 tétel
korall bross
díszek
ferenc józsef dukát
aukciós katalógus
függelék
zománcozott vödör
fox
tangka
grosse
karácsonyi lámpás
rudolf ditmar
nigéria
óherendi tányér
bavaria kínáló
tanuljunk nyelveket
cseh készlet
eton herend
oiva toikka
gépkönyv
swarovski medál
tejcsarnok
jelzett fa
férfi arany ékszerek
zsolnay esernyőtartó
restaurálandó