3 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 26. 12:25
4.200 HUF
11.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 10:20
3.000 HUF
8.36 USD
Három családi fotó: hölgy estélyiben, műtermi női portré és gyermekfotó: kislány játékokkal, 1935-38
2.100 HUF
5.86 USD
hímzett vászon terítő
brut
antik sérült festmény
kerékpár lakat
buzás árpád
bonyhádi vödör
öntöttvas karácsonyfa talp
régi házikó karácsonyfadísz
orvosi fém fülbevaló
sjögren
alföldi porcelán nárciszos
kerámia adventi koszorú
18 karátos arany gyűrű
balatoni rézkarc
michael powolny
papp tünde festmény
18 k arany lánc
üvegtechnika
régi fehér tányér
szénaboglya
szovjet szobor
karton házikó
zoltán tamás
jaz
karácsonyfadísz csúcs