házi
régi fa
hollóházi unicum
vetítővászon
wekerle
aranyozott ezüst karkötő
pataki jános
naiv festmény
zsolnay eozin nyúl
sujtás
ón kehely
bod éva váza
kerámia tálka
thonet virágtartó
kőris
5 forint 1972
500forint
vándorgyűlés
jézus születése
matzon
alföldi tányérkészlet
levélmérleg
zsolnay cégér
varjú
5 rappen