1 tétel
sárga rózsás porcelán
kávéadagoló
intarziás dohányzóasztal
robur
gladius
finn üveg
leányfalu
böszörményi
csokoládés csésze
anita porcelán
jethro tüll
bihar
szepes
vásárhelyi kováts
vereinsthaler
lolita
orbán viktor
aranyozott készlet
kristály pohár készlet bordó
akasztó fogas
szilágyi elek
kompakt
delfin könyvek
szunyoghy andrás
grundig rádió