tus akvarell
magyarság
herendi szobrok
navajo ékszer
2dl
faun és nimfa
hatástalanított géppisztoly
bozner
teás retro
herendi viktória tojás
gyapjú blézer
2korona
kis köcsög
kották
2 fillér 1915
vörös kristály
hollóházi limitált
vászon ing
ungvári károly
az állatok világa
kispohár
20 forintos 1975
milford
aláírásával
fülbevaló tahiti gyöngy