1 tétel
pf kerámia
alföldi rózsaszín virágos
petőfi szülőháza
zsolnay mélytányérok
kerékpár lakat
meissen kardos
balatoni rézkarc
kemény györgy
fülbevalók türkiz
terem
kalocsai mintás kávéskészlet
jelzett retro kerámia
meisseni sárkányos
pet
madár gém
háztartási mérleg
angolpark
luigi colani
zene béla
karácsonyi mintás porcelán
adolf matura
jaz
lendület autó
faragott lakk
népi bronz