50 1971
ezüst nemesi kanál
neobarokk intarziás asztal
hadsegélyző
o herendi levesestál
herendi viktória mintás tányérok
ens porcelán figura
tűztál
emlék üvegpohár
aranyos biblia
borkiöntő
petőfi 5 forint
aranyozott zsebóra
60x50 festmény
10000 forint 1997
francia kancsó
isten baranya
aranyi sándor
fácán szobor
virág bélyeg
román szobor
fotó fénykép
vadvédelmi
korondi bögre
frank zappa