35 tétel
Filigrán, antik ezüst medál ametiszttel
Fémjelzéssel ellátott, nagyon aprólékos munka
6.500 HUF
18.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 20:31
15.000 HUF
41.67 USD
20.000 HUF
55.55 USD
12.000 HUF
33.33 USD
19.900 HUF
55.28 USD
20.000 HUF
55.55 USD
19.900 HUF
55.28 USD
20.000 HUF
55.55 USD
9.500 HUF
26.39 USD
Csinos virág bross, gyönggyel
Belső átmérője 16,5mm
10.000 HUF
27.78 USD
gyertya oltó
ima szőnyeg
cséfalvay
szob
szakácskönyv tartó
nagyméretű festmény
17 század
fajanszbetétes
pallme könig
vívó kard
üveg gömb
polc fehér
holland antillák
gajzágó
szürkemarha
v tóth
réz karafa
art deco keret
menyhárt menyus tamás
levélpapír
zafír arany fülbevaló
deák 200
műveltség könyvtára
kórház
húsvéti nyuszi