veszprém
üvegvitrin
batthyány
inoxcrom
david
kenyérszeletelő
ezüst gyűrű smaragd
henger
csiszolt üveg
emlékpohár
ajka pohár
ezüst levesestál
csákvári
jelvények
neobarokk tükör
czinege
manófüles
klisé
századfordulós
hollóházi jurcsák
zsolnay kék
20 fillér 1946
öntöttvas fogas
színezett rézkarc
barta éva