4 tétel
bizsuk egyben
szakított kék üveg
antyipina
debut
kancsó fonott fülű
tejfölös szilke
antik vitrázs függöny
budapest porcelánok
hullámos talpú
sérült asztal
napra
altrochlau
aluminium váza
színezett képeslap
szalma medvék
foci 1990
régi sütiforma
cirkónia medál
o herendi lapostányér
divatbaba
szalámis villa
langer
jelzett réz tál
puja rezső
fém kéz