kolozsvári lászló
zafír nyakék
jászapáti
bútor alkatrész
fém falióra
abc alföldi porcelán
kutyás tányér
garibaldi
sógun
tus akvarell
vászon hímzett
perlrott csaba vilmos
kiev fényképezőgép
bieder csésze
kardhal
zsolnay eozin oroszlán
orosz asztali óra
tvk
voigtlander fényképezőgép
filigrán karkötő
herendi zoologique
képeslap kutya
kis tálca
varga rézkarc
fa ékszer