art deco unterweissbach porcelán női figura szignált kürt steiner
turulmadár porcelán
közönséges isteni
kígyó szobor
hollóházi 36cm
a jó gyermeknek
quartz 406
antik szekrény restaurált
szabadságharc története
nagyméretű porcelán elefánt
kerama váza
antik arany szívmedál
üveg karácsonyfadísz mókus
jann festőművész
antik tűzoltó
100 2022
4506835
csók istván rézkarcok
gyöngy sáltű
vári porcelán
tes
sleeping
dán királyi porcelángyár
formatervezett piros
bronz l