népi pad
20 cent euro
fa szita
100000 pengő 1945
fafigura
zsolnay inda
halász hradil
herendi falióra
bank bán
török jános tál
retro kanál
király mandi
magasfényű
székely aladár
konstruktiv
dargay attila
nemes nagy
herendi virágos váza
intarziás kép
diszkoszvető
lábtörlő
aranyozott zsolnay
favre leuba
udvari
antik söröskorsó