Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

12 tétel
Olaj Vászon Falusi Tájkép,Kép,Festmény.Jelzett. Olaj Vászon Falusi Tájkép,Kép,Festmény.Jelzett.
Alkuképes termék
36.000 HUF 118.66 USD
Olaj Vászon Virág Csendélet Festmény,Kép.Jelzett. Olaj Vászon Virág Csendélet Festmény,Kép.Jelzett.
Alkuképes termék
19.900 HUF 65.59 USD
Régi Csendélet Festmény.Olajfestmény. Régi Csendélet Festmény.Olajfestmény.
Alkuképes termék

Régi Csendélet Festmény.Olajfestmény.

Feltöltve: 2021. máj. 21. 11:41
35.000 HUF 115.36 USD
Csáki L. Tanyasi Táj.Kép,Festmény.Jelzett. Csáki L. Tanyasi Táj.Kép,Festmény.Jelzett.
Alkuképes termék

Csáki L. Tanyasi Táj.Kép,Festmény.Jelzett.

Feltöltve: 2021. máj. 21. 10:43
35.000 HUF 115.36 USD
Portré Olaj Festmény Szabó Vladimir. Portré Olaj Festmény Szabó Vladimir.
Fix áras termék

Portré Olaj Festmény Szabó Vladimir.

Feltöltve: 2021. máj. 20. 20:33
65.000 HUF 214.24 USD
Scheiber Hugó Vegyes Technika Kép festmény. Másolat Scheiber Hugó Vegyes Technika Kép festmény. Másolat
Alkuképes termék
88.900 HUF 293.02 USD
C.Vermeulen 1939 Olaj Vászon Festmény.Jelzett. C.Vermeulen 1939 Olaj Vászon Festmény.Jelzett.
Fix áras termék

C.Vermeulen 1939 Olaj Vászon Festmény.Jelzett.

Feltöltve: 2021. máj. 20. 18:39
30.000 HUF 98.88 USD
Neogrády László.Olaj Vászon Falusi Életkép Festmény.Jelzett. Neogrády László.Olaj Vászon Falusi Életkép Festmény.Jelzett.
Alkuképes termék
150.000 HUF 494.40 USD
Olaj Karton Mulatozó Juhászok Festmény.Jelzett. Olaj Karton Mulatozó Juhászok Festmény.Jelzett.
Alkuképes termék
85.000 HUF 280.16 USD
Olaj Vászon Csendélet. Festmény.Jelzett. Olaj Vászon Csendélet. Festmény.Jelzett.
Fix áras termék

Olaj Vászon Csendélet. Festmény.Jelzett.

Feltöltve: 2021. máj. 20. 17:33
60.000 HUF 197.76 USD
Beregi József Olaj Vászon Erdei Tájkép Festmény.Jelzett. Beregi József Olaj Vászon Erdei Tájkép Festmény.Jelzett.
Fix áras termék
40.000 HUF 131.84 USD
Olaj Vászon Csendélet Festmény..Jelzett. Olaj Vászon Csendélet Festmény..Jelzett.
Fix áras termék

Olaj Vászon Csendélet Festmény..Jelzett.

Feltöltve: 2021. máj. 20. 16:18
60.000 HUF 197.76 USD