5 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 14:39
375.000 HUF
1,056.99 USD
Feltöltve: 2024. jan. 31. 22:16
38.900 HUF
109.65 USD
zsolnay kisfiú
aranykarkötő
lemez doboz
alt strassburg
kristály dísz
talpas kristály
antik kulcs
morzsakefe
arany ametiszt
zsolnay árvácska
1 pengő 1927
hecsedlis
intarziás íróasztal
adderleys
diener
gebrüder
pirk jános
réz maszk
színes kristály pohár
karbowanez
provance
vászon szőttes
zirkelbach
zsolnay szamár
horvát