1 tétel
karner
olasz asztali lámpa
vajdahunyadvár
mallász gitta
karácsonyfadísz kagyló
nagytétény
érintős lámpa
18 k arany lánc
karácsonyfadísz lampion
férfi télikabát
bódis barnabás
dali rézkarc
vágtázó
karácsonyfa dísz gablonz
ékszertartó zenélő
bavaria halas
a világháború története
restaurált szék
egyiptomi ezüst medál
tuskészlet
karácsonyfadísz medve
hímzett kardigán
dobai
karácsonyfadísz malac
üvegtégelyek