2 tétel
batik
mcdonalds
nespresso
angyal karácsonyi
bodrogkeresztúri bagoly
gottermayer
aranyozott üveg
vörös arany
műanyag hajó
döbröczöni
csokiöntő
lámpák
spade
balaton rézkarc
zsabó
1 korona 1896
10000 milpengő 1946
farmering
borostyán köves gyűrű
szmoking
kashmir
5 forint 1971
herendi kosfejes
férfi ezüst lánc
pletykázó lányok