1 tétel
miske
tóbiás györgyné
kornerupin
sinkó macska
��l��s
aranyozott tányérok
alföldi porcelán mártásos
2 baba
antik örlő
plüss bagoly
patay lászló festmény
cserépbaba
porcelán figurák egyben
ritka festés
vajborostyan medál
fehérarany opál
herendi fedeles tál
ruha l
bélyegblokk magyar
arnhold béla
art deco sérült
könyvujság
festmény makó
krutsay
mécsestartó nyuszi