10 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 22. 22:30
3.750 HUF
10.37 USD
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.26 USD
11.000 HUF
30.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:30
12.500 HUF
34.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:31
33.750 HUF
93.31 USD
28.750 HUF
79.48 USD
Feltöltve: 2023. júl. 12. 21:40
58.500 HUF
161.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 21:03
34.375 HUF
95.03 USD
47.125 HUF
130.28 USD
mozsártörő
régi cipő
konyhai csillár
zsolnay vadász
ezüst levél
barczi pál
bidjar szőnyeg
ezüst bedugós fülbevaló
talpas kaspó
kopasz márta
károli biblia
vlaszov
tüll ödön
sugár andor
szecessziós medál
sündisznó
áttört váza
pörkölő
szöllő
velencei maszk
szekrény láb
arany pénzek
bada márta
zöld porcelán
scultéty éva