20 fillér 1950
fonott
fecskendő
aranyozott tükör
opál medál
figgjo
gy szabó béla
egymilliárd
szalma maci
esküvő
jégkorcsolya
intarziás szekrény
reggeliző szett
kumpost éva
lacroix
japán teáskészlet
mickey
páva
hollóházi balerina
válltáska
ónémet tálalószekrény
arany karék
gyönyörű
bolmányi
cipőpaszta