Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
171 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 14. 14:13
3.984 HUF
11.22 USD
Antik ritkaság, ezüstözött, rendkívül különleges, nagyobb méretű, osztott kínálótál, csemege tálaló
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
11.712 HUF
32.98 USD
Ezüstözött, antik bonbonier, körte formájú, különleges gyönyörűség
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
3.880 HUF
10.93 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:47
35.470 HUF
99.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 14:47
58.700 HUF
165.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 15:23
12.470 HUF
35.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 15:23
7.470 HUF
21.04 USD
Royal Dulton, Monica, hibátlan, kézzel festett, jelzett, porcelán szobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
46.670 HUF
131.42 USD
Olaj-farostra festmény Téli tájkép házzal régi fa keretben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
32.800 HUF
92.36 USD
Pasztell festmény, Sátory szignóval, Tájkép régi fa keretben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
28.700 HUF
80.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 15:10
15.980 HUF
45.00 USD
Ritkaság! Goebel Elephant Romance by Linda Edwards, jelzett, hibátlan, eredeti szobrocska
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
16.800 HUF
47.31 USD
Régi! Michelangelo Pieta szobor másolat
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.790 HUF
55.73 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:40
11.650 HUF
32.81 USD
Régi! Mozart jelzett, hibátlan mellszobor
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.870 HUF
55.95 USD
Antik szépség, lenyűgöző megjelenésű, gyönyörű formájú, ezüstözött, nagy méretű szószkiöntő
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
16.800 HUF
47.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 18:14
12.860 HUF
36.21 USD
Ezüstözött, áttört, csinos kínáló tál, gyümölcsnek, rágcsálnivalónak, vagy akár kenyérnek
Tegyen ajánlatot, megegyezünk!
4.200 HUF
11.83 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 22. 16:46
24.870 HUF
70.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 16:46
17.870 HUF
50.32 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 18:43
24.520 HUF
69.05 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 18:43
6.670 HUF
18.78 USD
Régi timsós üveg borotválkozáshoz gyűjtőknek.
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
3.850 HUF
10.84 USD
Ezüstözött, antik, szép mintázatú, 5 személyes desszertes vagy halas késkészlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.650 HUF
21.54 USD
Antik, kristály fűszer szett, ezüstözött, alpakka fűszertartó állványon, só, olaj, fűszerkémek
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
33.870 HUF
95.38 USD
100 éves. antik, kristály fűszerszett, ezüstözött állványon, fűszerkrémes, olajos és fogvájó tartó
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
27.970 HUF
78.76 USD
Antik, ezüstözött, Sheffield, pontsoros, jelzett, 6 személyes kiskáskanál készlet, dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.64 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.87 USD
Régi, állványos fűszerszett, háromféle tartóval, fűszerszóró, fűszerkrém, só vagy fogvájó tartó
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.87 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.60 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 11:50
7.890 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 11:50
13.680 HUF
38.52 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 11:08
17.690 HUF
49.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 07. 15:49
3.740 HUF
10.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 10:37
58.640 HUF
165.13 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 10:08
23.960 HUF
67.47 USD
Csinos, régi, ezüstözött tortalapátok egyenként megvehetőek.
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
4.540 HUF
12.78 USD
Különleges, virág formájú, közepes méretű, régi, sárgaréz kaspó
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.670 HUF
21.60 USD
Csinos, régi, ezüstözött tortalapátok, egyenként megvehetőek, az egyik WMF
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
3.620 HUF
10.19 USD
Magasfényű, antik, ezüstözött, áttört, füles kínáló tál vagy kosár, hozzá hibátlan üvegtál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.850 HUF
36.19 USD
Gyönyörű, antik, ezüstözött, kisméretű üvegbetétes kínálótálka
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
4.670 HUF
13.15 USD
Antik, sárgaréz cselédhívó csengő, úrhölgy kalappal szobor, gyönyörű kidolgozású
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.960 HUF
67.47 USD
Antik, sárgaréz cselédhívó csengő, úrhölgy ernyővel szobor, gyönyörű hangja van
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.960 HUF
67.47 USD
Ritkaság! Nagy méretű, ezüstözött melegentartó, és antik Losol Ware Keeling & Co Burslem England tál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
58.550 HUF
164.87 USD
Feltöltve: 2024. febr. 01. 15:39
6.770 HUF
19.06 USD
Ritkaság! Jelzett, antik, nagy méretű, osztott, ezüstözött alpakka, fedeles kínálótál, tálalókanálla
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
42.830 HUF
120.61 USD
Antik, ezüstözött, talpas pohár készlet, 6 db pálinkás vagy likőrös kehely, hozzáillő tálca
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
24.670 HUF
69.47 USD
Gyönyörű, Sheffield, csillogó felületű, ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet, elegáns tálcán
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.580 HUF
103.01 USD
Különleges, ezüstözött, alpakka, antik, 3 db-os, teás, kávés készlet, levélsoros díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
29.940 HUF
84.31 USD
Gyönyörű, antik, vörösréz, jelzett, ma is használható kb. 1 literes teáskanna
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.960 HUF
28.05 USD
Sheffield, 6 személyes, vintage, jelzett, ezüstözött, 4 fogásos, 38 db-os evőeszköz készlet dobozban
42.700 HUF
120.24 USD
Fantasztikus, vintage, vastagon ezüstözött, teás, kávés készlet gyönyörű virágmintával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
34.600 HUF
97.43 USD
Meseszép, antik, ón kávé vagy tea szervírozó háromrészes készlet,
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
22.350 HUF
62.94 USD
Ritka! Több, mint 100 éves, antik, ezüstözött, alpakka, 4 db-os, teás-kávés készlet, vastag minőség
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.550 HUF
102.92 USD
Különleges, ezüstözött, ón, antik, 3 db-os, teás, kávés készlet, szép fekete patinával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.650 HUF
35.62 USD
Ritka! Különleges, ezüstözött, alpakka, antik, 3 db-os, teás-kávés készlet, gravírozott díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.580 HUF
103.01 USD
Sárgaréz, gravírozott váza, elegáns, karcsú kivitelben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
4.700 HUF
13.24 USD
Két db, antik, szépséges, ezüstözött, gyertyatartó párban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.640 HUF
55.31 USD
Sárgaréz, színes, tűzzománcos, pávás váza, elegáns, egyedi kivitelben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.750 HUF
24.64 USD
Csodaszép, art deco, antik, 100 éves, ezüstözött, teás vagy kávés kanna, klasszikus fazonnal
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
13.660 HUF
38.47 USD
Sárgaréz fodros szélű kisváza, elegáns, karcsú kivitelben
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
3.600 HUF
10.14 USD
Különleges, kézzel csiszolt, régi, 3 lábú, kompótos, bólés készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
14.550 HUF
40.97 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, cizellált, 6 személyes halas kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.560 HUF
60.71 USD
Különleges, ezüstözött, vintage, melegentartó edényalátét, kannamelegítő, szép fényes felülettel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
5.760 HUF
16.22 USD
Sheffield kések, ezüstözött villák, 6 személyes, vintage, jelzett, 12 db-os evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.950 HUF
44.91 USD
Csillogó szépségű, antik, ezüstözött, kávés vagy teás kiegészítő szervírozó készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.790 HUF
44.46 USD
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
35.48 USD
Régi, porcelánbetétes keksztartó doboz, bonbonier fából, fém szerelékekkel, különleges gyönyörűség
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
14.690 HUF
41.37 USD
Jelzett, eredeti Dalvey, új, italos flaska, laposüveg, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.780 HUF
55.70 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.81 USD
Meseszép, antik, jelzett, ezüstözött, alpakka szószkiöntő ezüstözött tálcán
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
6.690 HUF
18.84 USD
Sok termékem leárazva! Meseszép David Mappin Sheffield, antik, ezüstözött szószkiöntő Bossi tálcával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.310 HUF
26.22 USD
Egy tálca régi, vintage, ezüstözött, röviditalos pohár tálcán, 5 db pohár egyenként kb. 0,5 dl-esek
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
10.840 HUF
30.53 USD
Pazar, vastagon ezüstözött, üvegbetétes fűszerszóró trió, hozzá illő tálcával, áttört díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
8.780 HUF
24.72 USD
Gyönyörű, jelzett, ezüstözött, antik, 6 személyes desszertes kés és villa evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.580 HUF
66.40 USD
Ritkaság! Fedeles csőrű, meseszép, antik, ón teás vagy kávés kanna, gyönyörű plasztikus mintával
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
13.480 HUF
37.96 USD
Sheffield kések, ezüstözött villák, 6 személyes, vintage, jelzett, 12 db-os evőeszköz készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
15.950 HUF
44.91 USD
Antony Worrall Thompson evőeszköz, 4 személyes, jelzett, rendkívül elegáns, rozsdamentes szett
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
11.950 HUF
33.65 USD
6 személyes, jelzett, rendkívül elegáns, vintage, halas evőeszköz készlet, eredeti fa dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
21.950 HUF
61.81 USD
Ezüstözött címeres díszkanalak 6,5 cm - 14 cm - ig. 11 db darabonként is megvehető
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
1.580 HUF
4.45 USD
Egy tálca antik, ezüstözött, röviditalos pohár tálcán, 5 db pohár egyenként kb. 0,5 dl-esek
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
11.550 HUF
32.52 USD
Hibátlan, ólomkristály bonbonier, csiszolt, gyönyörűség
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
6.680 HUF
18.81 USD
Különleges formájú, ajándékozható, közepes méretű, hibátlan, régi talpas kristályváza
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
5.140 HUF
14.47 USD
Gyönyörű, jelzett, 24 %-os, Anne Hütte, hibátlan, szív alakú, cizellált, ólomkristály bonbonier
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.760 HUF
27.48 USD
Különleges, ajándékozható, nagyobb méretű, hibátlan, régi, négylábú, metszett kristálytál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
6.210 HUF
17.49 USD
Különleges, súlyozott aljú, metszett, széles szájú régi kristályváza
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
5.710 HUF
16.08 USD
Különleges, jelzett, ajándékozható, nagyobb méretű, hibátlan, régi kristályváza
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.640 HUF
21.51 USD
Különleges, ajándékozható, nagyobb méretű, hibátlan, régi, három lábú, metszett kristálytál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
6.210 HUF
17.49 USD
Különleges, ajándékozható, közepes méretű, hibátlan, régi, három lábú, metszett kristálytálka
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
6.180 HUF
17.40 USD
Különleges, csiszolt, ajándékozható, nagyobb méretű, hibátlan, régi kristálykosár, gyönyörű darab
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
7.640 HUF
21.51 USD
Pazar megjelenésű, különleges formájú, nagyobb méretű, hibátlan, régi, kristályváza, kézzel csiszolt
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
11.570 HUF
32.58 USD
Vintage, krómozott, áttört mintázatú, csillogó felületű, sütemény tálaló kosár vagy tál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
4.250 HUF
11.97 USD
Antik, csiszolt üveg, kristály és festett italos palackok, ezüstözött címkével, darabonként is
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.430 HUF
35.00 USD
Pazar, jelzett, ezüstözött alpakka, csinos, desszertes, süteményes készlet, 13 db-os, hat személyre
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.760 HUF
35.93 USD
Vintage, krómozott, áttört mintázatú, csillogó felületű, talpas, sütemény tálaló kosár vagy tál
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
4.850 HUF
13.66 USD
Ezüstözött, plasztikus mintázatú, háromágú, elegáns gyertyatartó az ünnepi hangulat fokozására
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
10.740 HUF
30.24 USD
2 db, egyforma, elegáns, ezüözött, vintage, háromágú gyertyatartó az ünnepi hangulat fokozására
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.780 HUF
27.54 USD
Gyönyörűen kézzel metszett 6 db rövid italos vagy boros pohár, ünnepi kristály pohár készlet
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
22.840 HUF
64.32 USD
Ezüözött, virágos díszítésű, háromágú gyertyatartó az ünnepi hangulat fokozására.
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.680 HUF
35.71 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
miskei lászló
babaházi baba
godzilla
landhaus
melegentartó porcelán
heifetz
szalon óra
mítoszok és legendák
makkai piroska
borda jános
fali réz csengő
karácsonyfa gyertyatartó
bodrogkeresztúri falitál
zöld talpas
borsfay állólámpa
herendi zöld teás
gurulós bőrönd
roberta
guanyin
szekrény pár
világítós reklám
női pulóver
herendi porcelán petrezselyem
minitányér
hollóházi tányéróra