171 tétel
Antik, ezüstözött, alpakka porcukorszóró, hozzá ritka fazonú tortalapát áttört szélű tálcán
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
16.540 HUF
46.55 USD
21.950 HUF
61.77 USD
Különleges, ajándékozható, 835-ös ezüstrátétes, közepes méretű, hibátlan, régi kristálytálka
13.380 HUF
37.66 USD
Hibátlan, nagyméretű, ólomkristály bonbonier, ajándékozható, csiszolt gyönyörűség
17.780 HUF
50.04 USD
Szépséges, régi, ezüstözött alpakka jégvödör saskarmos csipesszel
14.380 HUF
40.47 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 13:10
13.660 HUF
38.44 USD
Sárgaréz, gravírozott fodros szélű váza, elegáns, karcsú kivitelben
5.400 HUF
15.20 USD
Antik, pazar, ezüstözött kínáló, kétoldalas fedeles tál, sültnek és köretnek egyszerre
15.300 HUF
43.06 USD
Antik! Alpakka asztali szervírozó készlet tálcán, kaviár vagy pástétom kínáló kenővel és szószkiöntő
17.750 HUF
49.95 USD
Vintage, rozsdamentes, csillogó felületű, áttört nagy tál, aprósüteménynek, kenyérnek, stb.
8.760 HUF
24.65 USD
Hugo J. Pieper, Pipacsok, csenélet 1953-ból olaj faroston
57.900 HUF
162.95 USD
Magasfényű, ezüstözött közepes méretű elegáns gyertyatartó az ünnepi hangulat fokozására
12.680 HUF
35.69 USD
Sárgaréz, gravírozott kisváza, elegáns, karcsú kivitelben
3.600 HUF
10.13 USD
Különleges formájú, kisebb méretű, régi, sárgaréz kaspó
5.740 HUF
16.15 USD
Retro, üveg jédvödör vagy bonbonier cizellált fedővel
3.760 HUF
10.58 USD
Különleges, ajándékozható, nagyobb méretű, hibátlan, régi kristályváza
8.250 HUF
23.22 USD
Különleges, ajándékozható, hibátlan, régi, metszett, ólomkristály tálka
6.360 HUF
17.90 USD
Olaj-farostra festmény Alpesi tájkép fa keretben
31.500 HUF
88.65 USD
Csodás, ezüstözött, áttört, jelzett csemege vagy kockacukor kínáló tálka
3.260 HUF
9.17 USD
Coalport Debulante May Ball hibátlan, kézzel festett, jelzett, porcelán szobor
35.890 HUF
101.01 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 22:52
13.700 HUF
38.56 USD
Feltöltve: 2023. szept. 18. 22:51
13.660 HUF
38.44 USD
Gyönyörű, kézzel metszett, ólomkristály tál, hibátlan, ajándékozható, nagyméretű darab
11.840 HUF
33.32 USD
Antik, ezüstözött, porcukorszóró, hozzá ritka, áttört tortalapát és áttört talpas tortatál
36.780 HUF
103.51 USD
Csodás, alpakka, áttört, jelzett csemege vagy kockacukor kínáló tálka
3.260 HUF
9.17 USD
Ritkaság, antik, kb. 100 éves,ezüstözött, áttört falú, üvegbetétes cukorkínáló edény, fogócsipesszel
29.260 HUF
82.35 USD
Ritka, jelzett, antik, nagyméretű, ezüstözött cukor kínáló edény, Mapin & Webb cukorkanállal
9.880 HUF
27.81 USD
Antik, ezüstözött alpakka, süteményes készlet, porcukorszóró, desszertvilla és kanál
22.540 HUF
63.43 USD
Pazar, antik, ezüstözött, jelzett, cizellált porcukorszóró, hozzáillő tálcájával
8.790 HUF
24.74 USD
29.260 HUF
82.35 USD
Szépséges, jelzett, antik, nagyméretű, ezüstözött cukor kínáló edény, áttört cukorkanállal
9.880 HUF
27.81 USD
Ritka, régi! Antik, jelzett, ezüstözött, szenesedény fazonú cukortartó
14.150 HUF
39.82 USD
Csodás, ezüstözött, alpakka, áttört, jelzett, csemege vagy kockacukor kínáló tálka
4.350 HUF
12.24 USD
Antik és vintage, ezüstözött cukortartók egyesével, jelzettek, készletkiegészítésnek, pótlásra
3.980 HUF
11.20 USD
Pazar, vastagon ezüstözött, modernebb fazonú, érdekes formájú, testes cukorszóró
6.470 HUF
18.21 USD
Pazar, ezüstözött, antik, áttört szélű, csemege vagy kockacukor kínáló tálka, cukorcsipesszel
6.750 HUF
19.00 USD
Nagyon elegáns, antik, ezüstözött ón, nagyobbacska méretű cukortartó
6.680 HUF
18.80 USD
Feltöltve: 2023. aug. 25. 17:13
3.250 HUF
9.15 USD
Antik, ezüstözött, jelzett, gyönyörű, újszerű, szenesedény fazonú cukortartó
11.860 HUF
33.38 USD
Régi, ezüstözött, Sheffield, jelzett, 6 személyes desszertvilla készlet, dobozában
9.360 HUF
26.34 USD
9.360 HUF
26.34 USD
Különleges, sárgaréz indiai hagtálak. Hozzá fargott ütők. Hangjuk a videón hallható!
22.670 HUF
63.80 USD
Antik, ezüstözött, üvegbetétes, mustáros vagy fűszerkrémes edény, hozzá jelzett, antik kiskanál
8.760 HUF
24.65 USD
Ritka, ezüstözött, csodálatos, régi, nagy méretű, stabil edény alátét
7.520 HUF
21.16 USD
21.950 HUF
61.77 USD
Vintage, ezüstözött, pazar, kávés - teás, két darabos, kiegészítő szervírozó készlet
9.760 HUF
27.47 USD
Gyönyörű, csillogó felületű, Art Deco stílusú, ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet
29.870 HUF
84.06 USD
Szépséges, antik, áttört, ezüstözött alpakka jégvődör, palack tartó
14.380 HUF
40.47 USD
Portré készítés. Élethű szabadkézi arckép készítés fénykép alapján, szignózott, egyetlen példány
12.500 HUF
35.18 USD
Antik, sárgaréz cselédhívó csengő, csatából hazatérő katonák, gyönyörű kidolgozású
23.960 HUF
67.43 USD
Öt darab csodás, ezüstözött, antik, üvegbetétes, asztali fűszertartó, szép trébelt mintával
5.690 HUF
16.01 USD
Csodaszép, art deco, antik, 100 éves, ezüstözött, teás vagy kávés kanna, klasszikus fazonnal
12.940 HUF
36.42 USD
Csodás, antik, ezüstözött kekszes doboz az 1900-as évek elejéről. Különleges, ritka darab.
24.740 HUF
69.63 USD
szecessziós karosszék
zsolnay pannónia
herendi foo
szűcs judit
i ulászló
fali váza
pray
viktória mintás porcelán
champagne
bowie
herendi pipacsos
csillagászati
krémes tégely
mikov
kerámia szamár
zsolnay tutanhamon
lágytojás tartó
gara
gyerek bőrönd
szendy
jakuba jános
réz bögre
tollrajz
amalfi
tölcséres gramofon