ezredéves
kristóf
üveges asztal
hollóházi piroska és a farkas
kántor kerámia
aranyozott üveg
herendi teáscsésze viktória
sebesülési jelvény
eozin hamutál
irodaszék
szarvas szobor
napocskás tál
wilhelm schiller
vajnovszky
mephisto
faragott medve
herendi tojástartó
flavio
béres jenő
sérült porcelán
páva kagyló
neoreneszánsz szekrény
tömörfa
retro fogas
ezüst fülbevalók