jelvény autó
hölgy esernyővel
mancs
carlo moretti
pávás váza
süteményes állvány
herendi korcsolyázó
török istván
régi díszek
s t dupont
weisz manfred
látogató érem
fehérarany étkészlet
kendő berliner
barbie magazin
antik zenedoboz
babaház kiegészítő
lenvászon ing
élesdy rézkarc
akvamarin ezüst gyűrű
ajkai pohár
zsolnay nero
karácsonyfa dísz toboz
petőfi album
goebel porcelán