7 tétel
mini lámpa
kerámia teáskanna
borsos miklós rézkarc
angelika
német balerina
muránói kakas
gyertyatartó falikar
hat szék
templomi szobor
oltárkereszt
hollóházi erika tányér
herendi juhászok
nagy csupor
nagyméretű fotó
antik legyező
ortodox ikon
ritka zsolnay bögre
tevekaraván
akvarell kép
dzsemtartó
hollóházi kottát
korall karlánc
malachit karkötő
csiszolt talpas pohár
ezüst gyűrű 58