2 tétel
vöröshadsereg pengő
ferenc józsef medál
arany ékszeróra
tű tartó
kundo
barokk posztamens
női antik óra
lexington
szőke péter
antik szánkó
bányász fokos
tiszaeszlár
poltár
hollóházi erika készlet
thonet ülőke
royal dux sas
dali litográfia
arany doxa női óra
buler
zsolnay szerelmes
színház és mozi
szalkai mária
orion molecz
armand marseille baba
lenvászon zsák