clarks
2 fillér 1973
pm kerámia
vörös kristály
tányér szett
ezüst salátás
1 fillér 1900
patkoló
puj irén
ébresztős karóra
margaréta gyűrű
500 forint 1956
vászon ing
retro karácsonyfa izzósor
csiz
vörösréz forma
stockholm
fekete cica
mágneses nyaklánc
bayer ágost
üstház
intarziás kisasztal
hajdú katalin
jugendstil csillár
wagner sándor