4 tétel
Eladva: 2024. márc. 26. 14:35
Eladva: 2024. márc. 06. 12:38
Eladva: 2024. márc. 01. 08:08
kalász
ezüstözött asztalközép
minta falióra
antik rézkarc
sárdy brutus
krasznahorkai
filip
muránói hal
fűszeres fiók
trón fotel
bárhölgy
muránói üveg nyaklánc
olajbányász
hibás forint
50 forint 1993
ázsiai bútor
mészöly miklós
szerigráfia
1985
kötött kardigán
zsolnay gyufatartó
art deco brill
jelzett faragás
zsolnay virágmintás
korall bross