1974 április
asztali lámpa zöld búrával
fehér margit tűzzománc képei
kerámia benkő ilona
fürdőszoba mosdó
szlávik dezső
kuczora
selyem kollázs
nagy zár
ohara koson
igazolójegy
tanya vasziljeva
mcfarlane
kalocsai mintás függöny
antik mandzsettagomb
sérült fischer
lemez dedikált
réz szecessziós képkeret
tudományegyetem
komód restaurált
vegán illatgyertya
oszlopos ónémet szekrény
csobogó szökőkút
gemenci
piri mintás