Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

További opciók ...
Technika

További opciók ...
Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

1. oldal / 12

120.000 HUF 326.46 USD
55.000 HUF 149.63 USD
55.000 HUF 149.63 USD
10.000 HUF 27.20 USD
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 30 x 40 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 30 x 40 cm-es nagyságú.
45.000,-
27.000 HUF 73.45 USD
XIX. század végi festmény, olaj, fán, 21 x 27 cm-es, csendélet -40% XIX. század végi festmény, olaj, fán, 21 x 27 cm-es, csendélet
85.000,-
51.000 HUF 138.74 USD
E. Batti szignóval olaj, vászon csendélet, 24 x 34 cm-es festmény. -40% E. Batti szignóval olaj, vászon csendélet, 24 x 34 cm-es festmény.
90.000,-
54.000 HUF 146.91 USD
XX. század eleji akvarell, festmény, 35 x 28 cm-es.magyar -40% XX. század eleji akvarell, festmény, 35 x 28 cm-es.magyar
50.000,-
30.000 HUF 81.61 USD
Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 20 x 15 cm-es. -40% Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 20 x 15 cm-es.
95.000,-
57.000 HUF 155.07 USD
Supachay japán festő olaj, vászon festménye, 55 x 81 cm-es -40% Supachay japán festő olaj, vászon festménye, 55 x 81 cm-es
220.000,-
132.000 HUF 359.10 USD
W. Boygvereay szignóval akt festmény, 16 x 25 cm-es. -40% W. Boygvereay szignóval akt festmény, 16 x 25 cm-es.
320.000,-
192.000 HUF 522.33 USD
Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 68 x 55 cm-es. -40% Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 68 x 55 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 228.52 USD
Szignózott absztrakt festmény, olaj, vászon, 70 x 52 cm-es. -40% Szignózott absztrakt festmény, olaj, vászon, 70 x 52 cm-es.
220.000,-
132.000 HUF 359.10 USD
Udvary Erzsébet jelzéssel akvarell festmény, 35 x 50 cm-es. 0257 -40% Udvary Erzsébet jelzéssel akvarell festmény, 35 x 50 cm-es. 0257
70.000,-
42.000 HUF 114.26 USD
Rabbi portré, XIX. századi, 50 x 40cm-es nagyságú festmény, papiron -40% Rabbi portré, XIX. századi, 50 x 40cm-es nagyságú festmény, papiron
80.000,-
48.000 HUF 130.58 USD
Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 10 x 17 cm-es. -40% Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 10 x 17 cm-es.
85.000,-
51.000 HUF 138.74 USD
Murin Vilmos olaj, vászon festménye, csendélet, 21 x 27 cm-es -40% Murin Vilmos olaj, vászon festménye, csendélet, 21 x 27 cm-es
80.000,-
48.000 HUF 130.58 USD
Mándoky szignóval festmény, csendélet, olaj, vászon, 78 x 58 cm-es -40% Mándoky szignóval festmény, csendélet, olaj, vászon, 78 x 58 cm-es
170.000,-
102.000 HUF 277.49 USD
Szabó szignóval olaj, karton festmény a XX. sz. elejéről.51 x 65 cm-es. 0214 -40% Szabó szignóval olaj, karton festmény a XX. sz. elejéről.51 x 65 cm-es. 0214
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
Bánfi jelzéssel, olaj, festőkarton festmény, rabbi portré. -40% Bánfi jelzéssel, olaj, festőkarton festmény, rabbi portré.
65.000,-
39.000 HUF 106.10 USD
Európai avantgard monogrammista festménye, 28 x 34 cm-es, olaj. -40% Európai avantgard monogrammista festménye, 28 x 34 cm-es, olaj.
140.000,-
84.000 HUF 228.52 USD
Oldal 1906 szignóval olaj, vászon festmény, 32 x 44 cm-es. 0240 -40% Oldal 1906 szignóval olaj, vászon festmény, 32 x 44 cm-es. 0240
190.000,-
114.000 HUF 310.13 USD
XX. század eleji görög művész festménye, 36 x 44 cm-es, vegyestechnika. -40% XX. század eleji görög művész festménye, 36 x 44 cm-es, vegyestechnika.
260.000,-
156.000 HUF 424.39 USD
A. A. monogrammista olaj, vászon festmény, 51 x 88 cm-es. -40% A. A. monogrammista olaj, vászon festmény, 51 x 88 cm-es.
290.000,-
174.000 HUF 473.36 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, vegyestechnika, 41 x 28 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, vegyestechnika, 41 x 28 cm-es
40.000,-
24.000 HUF 65.29 USD
Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 10 x 11 cm-es. -40% Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 10 x 11 cm-es.
80.000,-
48.000 HUF 130.58 USD
Petres szignóval olaj vászon festmény, 60 x 35 cm-es. -40% Petres szignóval olaj vászon festmény, 60 x 35 cm-es.
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
Vágó jelzéssel olaj, vászon festmény, 34 x 24 cm-es. -40% Vágó jelzéssel olaj, vászon festmény, 34 x 24 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 228.52 USD
Wagner szignóval, olaj, kartonon festmény, 50 x 32 cm-es. -40% Wagner szignóval, olaj, kartonon festmény, 50 x 32 cm-es.
170.000,-
102.000 HUF 277.49 USD
Martyn Ferenc jelzéssel, festmény, akvarell, , kartono, 18 x 23 cm-es. -40% Martyn Ferenc jelzéssel, festmény, akvarell, , kartono, 18 x 23 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 195.87 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 16 x 11cm-es,szignált -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 16 x 11cm-es,szignált
90.000,-
54.000 HUF 146.91 USD
V. Barta Éva olaj, vászon festmény, Erkel himnusz ábrázolás, 50 x 70 cm-es. -40% V. Barta Éva olaj, vászon festmény, Erkel himnusz ábrázolás, 50 x 70 cm-es.
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
Bachmann Károly olaj, vászon festménye, 8 x 13 cm-es. -40% Bachmann Károly olaj, vászon festménye, 8 x 13 cm-es.
320.000,-
192.000 HUF 522.33 USD
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 21 x 16 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 21 x 16 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 48.97 USD
K. Máy szignóval festmény, Ádám és Éva, 18 x 30 cm-es.olaj, fa -40% K. Máy szignóval festmény, Ádám és Éva, 18 x 30 cm-es.olaj, fa
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
Schwada festménye 1964-ből, csendélet, 24 x 52 cm-es, vegyestechnika. -40% Schwada festménye 1964-ből, csendélet, 24 x 52 cm-es, vegyestechnika.
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
XX. századi európai művész, vegyestechnika, karton festmény, 35 x 50 cm-es nagyságú. -40% XX. századi európai művész, vegyestechnika, karton festmény, 35 x 50 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 48.97 USD
Nagy L. jelzéssel olaj, vászon festmény, 80 x 60 cm-es nagyságú. -40% Nagy L. jelzéssel olaj, vászon festmény, 80 x 60 cm-es nagyságú.
90.000,-
54.000 HUF 146.91 USD
Slovensky szignóval olaj, kartonon festmény, 20 x 34 cm-es. -40% Slovensky szignóval olaj, kartonon festmény, 20 x 34 cm-es.
210.000,-
126.000 HUF 342.78 USD
F. Sablitz szignóval XIX. század eleji olaj, fán, festmény, 20 x 16 cm-es -40% F. Sablitz szignóval XIX. század eleji olaj, fán, festmény, 20 x 16 cm-es
140.000,-
84.000 HUF 228.52 USD
Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 18 x 22 cm-es. -40% Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 18 x 22 cm-es.
28.000,-
16.800 HUF 45.70 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 60 x 80 cm-es. -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 60 x 80 cm-es.
70.000,-
42.000 HUF 114.26 USD
Roth Munchen olaj, vászon festménye, 100 x 50 cm-es. -40% Roth Munchen olaj, vászon festménye, 100 x 50 cm-es.
240.000,-
144.000 HUF 391.75 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 63 x 83 cm-es,akt -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 63 x 83 cm-es,akt
220.000,-
132.000 HUF 359.10 USD
Fayl Frigyes olaj, kartonon festménye, 45 x 55 cm-es alkotás. -40% Fayl Frigyes olaj, kartonon festménye, 45 x 55 cm-es alkotás.
75.000,-
45.000 HUF 122.42 USD
Csengery szignóval festmény, vegyestechnika, karton, 23 x 18 cm-es. -40% Csengery szignóval festmény, vegyestechnika, karton, 23 x 18 cm-es.
90.000,-
54.000 HUF 146.91 USD
Férfi portré, olaj, fán,  festmény, 31 x 40 cm-es nagyságú. -40% Férfi portré, olaj, fán,  festmény, 31 x 40 cm-es nagyságú.
70.000,-
42.000 HUF 114.26 USD
XX. század eleji európai festő szignált festménye, olaj, vászon, 50 x 55 cm-es -40% XX. század eleji európai festő szignált festménye, olaj, vászon, 50 x 55 cm-es
280.000,-
168.000 HUF 457.04 USD
Németh Sándor olaj, vászon festmény, 61 x 53 cm-es. -40% Németh Sándor olaj, vászon festmény, 61 x 53 cm-es.
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
Barkoviczki Ferenc olaj, vászon festménye, 50 x 40 cm-es. 0237 -40% Barkoviczki Ferenc olaj, vászon festménye, 50 x 40 cm-es. 0237
80.000,-
48.000 HUF 130.58 USD
Pólya jelzéssel olaj, kartonon festmény, 58 x 57 cm-es. 0204 -40% Pólya jelzéssel olaj, kartonon festmény, 58 x 57 cm-es. 0204
220.000,-
132.000 HUF 359.10 USD
Kuteczky szignóval festmény, olaj, vászon, 31 x 24 cm-es. -40% Kuteczky szignóval festmény, olaj, vászon, 31 x 24 cm-es.
220.000,-
132.000 HUF 359.10 USD
Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 100 x 100 cm-es. -40% Rubint Ávrahám Péter olaj, kartonon festménye, 100 x 100 cm-es.
420.000,-
252.000 HUF 685.56 USD
Kőszegfalvi Ferenc olaj, fán festménye, 30 x 25 cm-es. -40% Kőszegfalvi Ferenc olaj, fán festménye, 30 x 25 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 195.87 USD
Radnay jelzéssel olaj, vászon festmény, 20 x 30 cm-es. -40% Radnay jelzéssel olaj, vászon festmény, 20 x 30 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 195.87 USD
Simony szignóval festmény, olaj vásznon, 30 x 35 cm-es -40% Simony szignóval festmény, olaj vásznon, 30 x 35 cm-es
180.000,-
108.000 HUF 293.81 USD
Gaál jelzéssel festmény, portré, olaj, vászon, 30 x 40 cm-es -40% Gaál jelzéssel festmény, portré, olaj, vászon, 30 x 40 cm-es
140.000,-
84.000 HUF 228.52 USD
Cencz János jelzésssel olaj, vászon festmény 1904-ből, 60 x 70 cm-es -40% Cencz János jelzésssel olaj, vászon festmény 1904-ből, 60 x 70 cm-es
240.000,-
144.000 HUF 391.75 USD
60
1 2 3 4 5 ... 12
Ugrás erre az oldalra: