3 tétel
xantus gyula
schönwald
tüziaranyozott
égerházi
kittenberger
gyékény
csabai ékes
fehér tükör
bukósisak
tinta
zsolnay bambuszos
kínai szekrény
vaj forma
drasche maci
100 forint érme
növény litográfia
újság tartó
rózsafüzér tartó
üvegtégla
hibiszkusz
kapcsa jános
edényszárító
gyertyányi
duda
kelesztő tál