ezüst salátás
kályha tálca
zsolnay iskoláslány
empire váza
diavetítő régi
zsolnay pirogránit kaspó
1 milliárd milpengő
tognana
ezüst nyaklánc medállal
herendi türkiz
vászon hímzett
kerámia fakanáltartó
gabriel szék
retro karosszék
bross jelzett
alföldi virág
lüszter mázas
thek endre
browning
lisszabon
szűzanya
szőnyeg piros
raffaello santi
római fibula
szecessziós fajansz