1 tétel
pósfai
ment��s
merőkanál jelzett
300 láda
női utazó óra
labdázó gyermek zsolnay
6 porcelán alátét
farsang kaspó
fáklyaláng
gyönyörű brillköves
gyöngyösi tál
rz
2000 forint bankjegy
domború üveg képkeret
muránói üveg bohóc
nagy réz asztal
istván hollóházi
karácsonyfadísz propaganda
falu rézkarc
fali lamp
asztal space age
művészi szitanyomat
gyönyörű fajansz tál
100 forint honvédség
alt wien tej kiöntő