festmény sérült
mogul
pataky béla
chawan
bőrvarrógép
csillár angyalkás
iskola tábla
art deco kutya
mz 250
fritz hansen
ezüst kutya
molnár kálmán
enoch
domború tükör
gorka géza tál
erdei sándor
kallós
moroso
masszírozó
restaurálandó
oltó
angyalkás lámpa
pirogránit falidísz
1932 ötven pengő
cseh készlet