1 tétel
kőműves
traktorgyár
károly cserna
intarzia
pogány
iparművészeti nyaklánc
zsolnay leveses
unicumos üveg
berény
színezett rézkarc
bartha lászló
ezüst 1 forint
fogvájó tartó
istókovits kálmán
lápisz lazuli
sterio
1 krajcár 1848
fújtató
ezüst miniatűr
gall
fűszertartó fiók
tavasz
anonymus
berber
fecskendő