1 tétel
opálüveg lámpabúra
aranyozott 2000
kubus
sétabot túrabot
minitányér
jelzett retro kerámia
gazdag józsef
herendi íjász
hollóházi kávéskészlet retro
hajnalka teás
harsányi zsolt
radetzky
hollóházi porcelán faragó
mosás a patakban
zafír ezüst medál
kárpáti gusztáv festmény
pannónia vasút
borotválkozó edény
sztankó éva
horezu
15000 forint
olasz tányérok
malac karácsonyfa dísz
arany karácsonyfadísz
somlai tibor