metszett pezsgőspohár
helia szász endre
kahla mese bögre
thonet szék jelzett
1943 augusztus
faragott lakk
art deco sérült
veterán kerékpár alkatrészek
zsolnay kakadu
csizmadia margit kerámia
nagyméretű zsolnay kaspó
sent
versace nyakkendő
löffler béla
régi fa képkeret
eisele gyula
yomud
herendi lehár
koloniál íróasztal székkel
royal balmoral
deco csillár
nagyméretű cserép
zsolnay eozin női akt
splash
maci csomag