3 tétel
Eladva: 2024. máj. 03. 11:42
Kis méretű sokfiókos szekrény, felújítandó (szín) szempontjából, szerkezetileg masszív, 20. sz. elej
Eladva: 2024. ápr. 10. 21:27
fólia
népstadion
ezüst usa
b bélaváry
1849 krajcár
onix asztal
quelle
szalay ferenc
gobelin bross
baranyai
zsolnay lepke
rc
totenkopf
gránit tálka
1962 június
mézeskalács forma
aranyozott 200 forint
alföldi porcelán kék csíkos
őri rózsa gyula
boldogasszony
ózdi
retro fényfüzér
ametiszt geoda
úszó toll
ezüst töltőtoll